Mate dotaz, zavolejte nám
  • Rezervace možná na telefonu
  • Dolní 37, Frenštát
  • Pondělí až Pátek: 6:30 - 9:00
  • Oblíbené
03

FAQ – nejčastější dotazy

Co když se nemůžu dostavit během otevírací doby?

Vždy se můžeme domluvit. Pokud Vám nesedí naše otevírací doba, klidně zavolejte a domluvíme se individuálně i na jiný čas zápůjčky nebo vratky.

Proč bych si měl nářadí půjčovat a ne si ho koupit?

To je samozřejmě, můžete. Při občasném použití a při cenách nového zařízení se mnohdy vyplatí si nářadí raději občas vypůjčit. Je to zkrátka levnější. Z reakcí našich zákazníků také vyplývá, že občas si nářadí zapůjčí a pokud se jim osvědčí a vidí, že funguje dobře a že jej využijí, tak potom si nářadí zakoupí.

Jak to vlastně funguje?

Jednoduše. Vše lze vyřídit online a pokud nemáte možnost osobního vyzvednutí, jsme schopni vám zařízení také přivézt. Vyberete si tedy, co chcete půjčit, zvolíte možnost vyzvednutí, možnost platby a odešlete objednávku. Při předání zařízení obdržíte také nájemní smlouvu. Vypujčení probíhá mezi 18.-19.hodinou, vrácení potom mezi 7.-8.hodinou.

Co potřebuji pro zapujčení?

 Pro zápůjčku potřebujete dosáhnout plnoletosti a mít 2 platné osobní doklady kvůli sepsání nájemní smlouvy.

Co je záloha a vratná kauce?

Je to peněžní částka, kterou uhradíte, ale která vám bude při vrácení nářadí/zařízení vrácena. Slouží jako garance, že bude nářadí/zařízení vráceno v pořádku a včas.

Jakým způsobem mohu uhradit zálohu a jak mi bude vrácena?

Zálohu vám vrátíme buď v hotovosti, nebo převodem na vaši platební kartu. Při převodu může transakce trvat až tři pracovní dny.

Pokud nešťastnou náhodou zapůjčené nářadí poškodím, jak se postupuje dál?

Nářadí by mělo být vráceno v původním stavu, nepoškozené a čisté. Pokud při přebírání zjistíme, že stav nářadí neodpovídá stavu před půjčením, pozdržíme vrácení zálohy. Po opravě nářadí pak cenu opravy od zálohy odečteme a vám vrátíme zbylou částku.

Jsou stroje zapůjčovány s kompletním příslušenstvím a spotřebními materiály?

Stroje jsou zapůjčovány bez příslušenství, spotřebních materiálů  a čistících prostředků. Spotřební materiál lze zakliknout a zakoupit během objednání zařízení.